W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!W minioną sobotę na orliku na os. Piastowskim rozegraliśmy mecz kontrolny z AF Orły Komorniki. Był to nasz pierwszy mecz na boisku, po okresie spędzonym na hali. Pomimo kilu absencji, nasz zespół wykazał się dużym zaangażowaniem i dobrze zniósł trudy spotkania.

Początek meczu był wyrównany i obie drużyny miały dobre okazje. Z czasem jednak to nasz zespół przeważał coraz bardziej, co potwierdził kilkoma golami, na które dwoma trafieniami odpowiedzieli przeciwnicy. W dalszej części meczu rywale starali się zagrozić naszej bramce, jednak dobra postawa bramkarzy, jak i reszty zawodników w defensywie, zapobiegła utracie goli. W dalszej fazie meczu kontrolowaliśmy przebieg boiskowych zdarzeń i udokumentowaliśmy to kolejnymi trafieniami.

Bardzo dobrze kreowaliśmy sytuacje, mądrze rozgrywając i wygrywając pojedynki 1x1. Cały zespół zasłużył na słowa pochwały, a szczególnie nasza nowa zawodniczka, Nina Szymanowicz, która zdobyła 7 bramek.

W niedzielę, 20 marca czeka nas turniej rozgrywany na boisku MOS, który będzie ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.Szkoła Podstawowa nr 45
SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Urząd Miasta Poznania PoznańCentrum Medyczne Diagnosispiłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskaCityZen