W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!W niedzielę, podczas minionego weekendu, zawodnicy rocznika 2003 w ramach przygotowania do zbliżającego się sezonu w lidze WZPN rozegrali sparing z drużyną UKS Śrem.

Trenerzy obu drużyn zdecydowali się na podzielenie spotkania na kwarty, każda po 20 minut. Mecz rozpoczął się od bardzo dobrej gry z naszej strony. Podobnie, jak w poprzednim sparingu, trener postawił na zdecydowany pressing. Jest to element gry, który w ostatnich meczach bardzo dobrze funkcjonuje. Również w meczu z niedzielnym rywalem przyniósł naszej drużynie oczekiwany rezultat. Po bramkach Dominika Kowalewskiego i Kacpra Michalaka wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie. Po pewnym czasie zaczęła zawodzić skuteczność naszych zawodników. Zmarnowaliśmy kilka doskonałych sytuacji na podwyższenie wyniku.

W drugiej fazie spotkania to przeciwnicy przejęli inicjatywę. Nasi zawodnicy zaczęli popełniać błędy w obronie i w środkowej części boiska. Przeciwnik zdobył kilka łatwych bramek i wyszedł na prowadzenie. Nasza drużyna zdołała odpowiedzieć na stracone bramki tylko jednym trafieniem. Ponownie na listę strzelców wpisał się Dominik Kowalewski. Mecz zakończył się zwycięstwem UKS Śrem 6:3

W końcowej fazie spotkania nasza gra nie wyglądała już tak dobrze jak na początku meczu. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, aby zmniejszyć rozmiary porażki lub nawet zremisować. Zabrakło jednak skuteczności oraz przysłowiowego boiskowego sprytu i być może odrobiny sił w końcowej fazie spotkania.

Zawodnicy Koziołka zaprezentowali się bardzo dobrze i wydaje się, że drużyna jest dobrze przygotowana do zbliżającego się sezonu w lidze WZPN.piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska