W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!28 listopada okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami, będą mieli nie najmłodsi adepci piłki nożnej w naszym klubie, a ich rodzice i trenerzy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie nasze drużyny do wzięcia udziału w turnieju, w którym każdy rocznik reprezentować będą rodzice i trenerzy. Zapowiada się świetna zabawa i zacięta rywalizacja. Liczymy na obecność wszystkich naszych zespołów.

Zagramy na dwóch boiskach, systemem ligowym - każdy z każdym. Jednocześnie na placu przebywać będzie sześciu zawodników w polu oraz bramkarz. Prosimy pamiętać, że impreza przeznaczona jest dla rodziców i trenerów. Każdą drużynę prosimy o zebranie 50 złotych, które pozwolą nam pokryć koszty boiska, nagród oraz sędziów. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do 16.00. Dodatkową atrakcją będzie udział rodziców zaprzyjaźnionego z nami klubu UKS Orlik Poznań.

Ostatnią z naszych imprez, podczas Klubowego Pikniku, wygrała, po zaciętych meczach, drużyna rocznika 2003. Nie ma wątpliwości, że i tym razem lista chętnych do triumfu będzie długa!

piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska