W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!Już we wrześniu informowaliśmy o letnich obozach szkoleniowych, które odbędą się w roku 2016. Przypominamy, udział w nich, dla zawodników zespołów występujących w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, jest obowiązkowy.

Przypominamy, nasze letnie obozy odbędą się w drugiej połowie wakacji, zawsze od poniedziałku do niedzieli, z podziałem na cztery grupy wiekowe.

1-7 sierpnia / Babimost / roczniki 2001 i 2002,
8-14 sierpnia / Babimost / roczniki 2003 i 2004,
15-21 sierpnia / Babimost / roczniki 2005 i 2006,
22-28 sierpnia / Janowice Wielkie / roczniki 2007, 2008 i młodsi.

Dobrą wiadmością powinna być wysokość kosztów związanych z udziałem w naszych zgrupowaniach, które w tym roku pozostaną na tym samym poziomie. Obóz w Babimoście kosztować będzie 650,00 złotych, a w Janowicach Wielkich 780,00 złotych.

Na naszej znaleźc można zakładki z podstawowymi informacjami dotyczącymi zgrupowań i zajęć dodatkowych na ferie oraz wakacje letnie. Tradycyjnie, umieszczać tam będziemy kolejne szczegóły. Przy okazji zachęcamy do przesyłania sugestii dotyczących obozów i półkolonii. Być może to co nam wydaje się dobre, z prespektywy zawodników i ich rodziców można zrobić inaczej lub nawet lepiej.piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska