W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
W miniony weekend nasze najmłodsze zespoły wzięły udział w turnieju Orlik Cup oraz kolejnej edycji Drzbluj jak Messi. Poniej relacje trenerów.KS Koziołek Poznań 2007

W sobotę 13 czerwca, rocznik 2007 wziął udział w turnieju piłkarskim Orlik Cup 2015. W grupie rywalizowaliśmy z takimi zespołami jak Warta Międzychód, Przemysław Poznań, Lech Poznań, Orlik I Poznań, oraz Orlik II Poznań. Nasi zawodnicy rozegrali tego dnia pięć spotkań.

Nasze piłkarskie potyczki rozpoczęliśmy od pewnego zwycięstwa 7:3 z Wartą Międzychód. Bramki zdobywali Grzegorz Wojciechowski, Stanisław Kaptur oraz Ryszard Sosnowski. Mimo bardzo dobrych warunków atmosferycznych, nasi zawodnicy mieli duży zapas sił, co przełożyło się na kolejne wysokie wygrane - 7:3 z Przemysławem Poznań, 4:2 z Orlikiem II, oraz 6:2 z Orlikiem I. Cztery zwycięstwa doprowadziły nas do meczu o pierwsze miejsce w turnieju. Tutaj spotkaliśmy się z Lechem Poznań. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy zawodnicy pokazali że zasłużenie grają o pierwsze miejsce. Jako pierwsi objęliśmy prowadzenie, niestety nie ustrzegliśmy się straty bramek. Całe spotkanie przegraliśmy 2:5.

Musimy w tym miejscu wyróżnić wszystkich naszych zawodników. Pokazaliśmy wole walki, piękne zwody, a w dryblingu nie ustępowaliśmy Lechowi na krok. Zadowoleni po dekoracji, z medalem na piersi, wróciliśmy lądować akumulatory przed kolejnym turniejem, który już za tydzień w Choszcznie. Zawodnikom reprezentującym Koziołkowe barwy życzymy Powodzenia!

KS Koziołek Poznań 2008

W sobotę 13 czerwca zawodnicy rocznika 2008/09 rywalizowali podczas corocznego turnieju Orlik Cup 2015. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu zmierzyli się z Wartą Międzychód, zdobywając 6 bramek i tracąc tylko 2. Kolejne spotkanie z Orlikiem I zakończyło się zwycięstwem 6:0. Trzeci mecz w turnieju okazał się najtrudniejszy. Rywalem była FA Lech Poznań, który jako pierwszy objął prowadzenie. Mecz był zacięty, a nasz zespół coraz częściej dochodził do sytuacji bramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla nas. Pozostałe spotkania z Orlikiem II - wynik 7:2, oraz Przemysławem - 10:0, pozwoliły nam cieszyć się z pierwszego miejsca. Filip Fiałkiewicz został wybrany najlepszym zawodnikiem w roczniku 2008, ale warto dodać, że cały zespół w składzie Mikołaj Szymczak, Marcel Witkowski, Aleksander Merlinger, Nikodem Jałoszyński i Wojtek Kosakowski zasłużyli na dużego plusa od Pani Trener.

Ostatnia edycja Drybluj jak Messi odbyła się w niedzielę 14 czerwca. Było to intensywny weekend dla naszych zawodników, ale frekwencja na turnieju była wysoka. Mimo niewielkiej ilości drużyn, nikt nie mógł narzekać na małą ilość gry. Zaczęliśmy od małych gier 3x3 oraz 4x4, a na końcu wszyscy mieli możliwość gry na duże bramki. Zawodnikom gratulujemy i widzimy się w przyszłym roku na kolejnych edycjach Drubluj jak Messi.piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska