W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2002 rozegrał dzisiaj sparing z drużyną Warty Poznań. Zachęcamy do przeczytania relacji trenera z tego meczu.Przerwa pomiędzy rundą jesienną a wiosenną nie oznacza odpoczynku od treningów i meczów kontrolnych. Chłopcy z rocznika 2002 w ostatnią środę mieli okazję spotkać się z drużyną Warty Poznań. Gra z dobrym rywalem, dobrze ułożonym taktycznie i na co dzień grającym w lidze WZPN rocznika 2001 z pewnością pozwoliła sprawdzić nasze umiejętności i pokazała błędy, nad którymi będzie trzeba pracować przygotowując się do wiosny.

W grze podzielonej na trzy 25-minutowe części lepsi i skuteczniejsi okazali się Warciarze. Widać było, że przeciwnicy, którzy w ostatni weekend rozgrywali mecz barażowy w lidze WZPN są jeszcze w rytmie meczowym, a nasi zawodnicy już ponad 2 tygodnie temu rozpoczęli okres roztrenowania.

Niemniej jednak, dla trenera i naszych chłopców była to dobra okazja, aby spróbować gry w dwóch różnych ustawieniach - z trzema obrońcami i dwoma środkowymi pomocnikami lub dwoma obrońcami i trzema zawodnikami w środku pola. O ile jesienią w rozgrywkach ligowych lepiej sprawdzał się pierwszy wariant, o tyle na tle dobrego rywala dużo lepiej wyglądał ten drugi. Pod nieobecność kilku chorych i kontuzjowanych chłopców, sparing był też szansą do sprawdzenia dwóch zawodników z młodszego rocznika oraz gry na innych niż zazwyczaj w lidze pozycjach.

Z Wartą spotkamy się jeszcze w okresie przygotowawczym w styczniu lub lutym, a wcześniej - bo już w następną sobotę - zmierzymy się w sparingu na sali ze Stoperem Poznań.

piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska