W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Z końcem sierpnia do domów wrócili, z obozów szkoleniowych, ostatni zawodnicy naszego klubu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców, już teraz przedstawiamy zarys naszych obozów szkoleniowych w roku 2015.

W tym roku najmłodsze zespoły wybrały się do dobrze nam znanych Janowic Wielkich. Starsze roczniki wzięły udział w zgrupowaniach w Babimoście. Obozy te okazały się być bardzo udane, tak pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. W związku z powyższym niezwłocznie dokonaliśmy rezerwacji na kolejny sezon wakacyjny.

Ośrodek Leśny Dwór stał się stałym kierunkiem dla roczników, które najkrócej trenują w naszym klubie. Dodajmy, Janowice Wielkie to wieś położona 20 kilometrów od Jeleniej Góry - na północy obejmująca swoim zasięgiem fragment Gór Kaczawskich, na południu przytulona do sudeckiego pasma Rudaw Janowickich, stanowiących część Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek Leśny Dwór wyposażony jest parterowe, wyremontowane trzy lata temu, budynki typu bungalow. Co ważne, w tym okresie nie będą tam przybywały inne grupy. Na uczestników obozu będą czekały treningi na boisku ze sztuczną nawierzchnią, wizyta w aqua parku, piesze wycieczki, ognisko, turniej z zespołami z Jeleniej Góry i wiele innych atrakcji.

Ośrodek Leśny Dwór

Starsze zespoły ponownie wybiorą się do Babimostu. Na naszych zawodników czekają świetne warunki - zameldowani będziemy w Centrum Konferencyjnym Brancon, a trenować będziemy na terenie Centrum Sportu i Rekreacji, które wyposażone jest w dwa pełnowymiarowe boiska, orlik, halę, korty tenisowe oraz boiska wielofunkcyjne.

Centrum Konferencyjne Brancon
Centrum Sportu i Rekreacji

Nasze letnie obozy odbędą się kolejno w ostatnich tygodniach wakacji, zawsze od niedzieli do soboty, z podziałem na trzy grupy wiekowe.

9-15 sierpnia / Babimost / roczniki 2001 i 2002,
16-22 sierpnia / Babimost / roczniki 2003, 2004 i 2005,
23-29 sierpnia / Janowice Wielkie / roczniki 2006, 2007 i młodsi.

Całkowity koszt wyjazdu podamy na początku przyszłego roku, ale nie będzie się on znacząco różnił od tegorocznych opłat. Przypominamy, że dla roczników 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 i 2006 przyszłoroczny obóz będzie zgrupowaniem obowiązkowym.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska