W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zakończyła się wiosenna, ósma już, edycja Klima Raflik Ligi Mistrzów Koziołka. Po raz kolejny gościliśmy na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego blisko czterdzieści zespołów.

Po raz pierwszy na obiekt przy ulicy Gdańskiej wybiegliśmy na początku kwietnia. Przez osiem tygodni trwała zacięta rywalizacja o zwycięstwo w rozgrywkach. Wynik w tym wieku nie jest najważniejszy. Trzeba jednak przyznać, że w wielu meczach oglądaliśmy stojący na wysokim poziomie futbol.

Świetnie w gronie blisko czterdziestu zespołów zaprezentował się nasz klub. KS Koziołek Poznań zwyciężył w czterech młodszych rocznikach - 2002, 2003, 2004 oraz 2005. W lidze 2001 drużyny prowadzone przez trenerów Pawła i Huberta musiały uznać wyższość zespołu Stelli Luboń.

W ostatnim terminie zagraliśmy o Puchar Klima Raflik Ligi Mistrzów Koziołka. W roczniku 2002 ponownie najlepsza okazała się nasza drużyna, w 2003 wygrały Suchary Suchy Las, w 2004 UKS Orlik Poznań, w 2005 najlepsi okazali się chłopcy z UKS Śrem.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, ich rodzicom, trenerom, a także firmie Klima Raflik i Miastu Poznań. Bez Was ta impreza by się nie odbyła.

Za niespełna trzy miesiące wracamy na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Wtedy do rywalizacji przystąpią chłopcy roczników 2003, 2004, 2005 i 2006. Powodzenia!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska