W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
19 czerwca, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w Poznaniu, odbędzie się Piłkarski Turniej Charytatywny dla Nikoli Kubiak, która ma dopiero 6 lat, a już dużą część swojego życia spędziła walcząc o życie z nowotworem złośliwym.

Impreza przygotowana przez nasz klub to osobne rozgrywki dla trzech roczników - 2006, 2005 i 2004. Zagramy na trzech boiskach, systemem ligowym. Liczymy na udział sześciu zespołów w każdej kategorii wiekowej.

Już teraz wsparcie turnieju zapowiedziały Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, które bezpłatnie udostępnią obiekt. Możemy liczyć także na firmę Bil-Cup, która ufunduje nagrody dla uczestników oraz Centrum Dzieciaki, które przygotuje dodatkowe atrakcje. Jak widać na załączonym plakacie, jest jeszcze sporo miejsca na kolejnych sponsorów. Liczymy na ich pomoc! Na bieżąco będziemy informować o postępach w przygotowaniu turnieju. Wszystkie środki uzyskane podczas turnieju, łącznie z wpisowym od zespołów, trafi do Nikoli.

Nikola już prawie 4 lata walczy o życie z nowotworem złośliwym. Po 8 miesiącach spokoju, radości z odzyskanego zdrowia, kiedy Nikola miała iść do przedszkola, nastąpiła wznowa. Rak zaatakował szpik kostny i kości. Ciężkie cykle chemioterapii nie przyniosły rezultatu, niewielka poprawa pojawiła się po kolejnych dwóch, jednak lekarze nie dawali zbytnich szans, więc rodzice zdecydowali się na kontynuację leczenia w Warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie dziewczynka ma podawane różne eksperymentalne chemie. Pomimo agresywnego leczenia nie udało się osiągnąć całkowitej remisji choroby. Nadal utrzymują się zmiany nowotworowe w kościach. Jedyną szansą dla Nikoli jest terapia przeciwciałami, która jest wykonywana w klinikach zagranicznych.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska