W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
Na przełomie kwietnia i maja kolejne dwa mecze rozegrał nasz zespół rocznika 2000, występujący w lidze WZPN w grupie 6 Trampkarza.

27 kwietnia nasz zespół mierzył się w Luboniu z drużyną Stelli. Niestety, od samego początku to gospodarze mieli sporą przewagę, co udowodnili już po kilkunastu minutach otwierając wynik spotkania. Nasi zawodnicy tego dnia zagrali z pewnością wyraźnie poniżej swoich możliwości, popełniając wiele bardzo prostych błędów, co skutkowało kolejnymi sytuacjami dla przeciwników i straconymi golami. Po pierwszej części spotkania Koziołek przegrywał 0:6. Po przerwie przewaga Stelli nie była już aż tak duża, jednak niewykorzystane sytuacje przez naszych zawodników i nadal sporo błędów w grze obronnej spowodowały, że mecz zakończył się wynikiem 0:9.

Już kilka dni później nasza drużyna miała okazję do poprawienia nastrojów, bowiem podejmowaliśmy Las Puszczykowo. Nasi rywale przyjechali do Poznania w mocno okrojonym składzie, co miało bardzo duży wpływ na ostateczny wynik. Koziołek zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie zdobył kilkanaście goli notując najwyższe do tej pory zwycięstwo 24:0.

Obecnie nasza drużyna z dorobkiem 6 punktów i bilansem bramkowym 31:12 zajmuje trzecie miejsce w tabeli.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska