W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony piątek zakończyły się półkolonie, które przygotowaliśmy dla zawodników roczników 2003, 2004, 2005 oraz 2006. Chłopcy oraz Alicja z najmłodszej grupy, codziennie brali udział w treningach piłkarskich, by później uczestniczyć w drugim bloku zajęć.

Co roku przygotowujemy zajęcia wg podobnego planu, który bardzo dobrze się sprawdza. Także tym razem nasi zawodnicy kończyli półkolonie zadowoleni z mijającego tygodnia. Pierwszego dnia odwiedziliśmy kręgielnię, drugiego dnia obejrzeliśmy w kinie Multikino Malta Piłkarzyki Rozrabiają, a w środę czekały nas dwie godziny na Termach Maltańskich. Na zajęcia czwartkowe grupa została podzielona - starsza część zawodników poszła na lodowisko, a młodsza bawiła się w Centrum Zabawy Michałek. Piątek to tradycyjnie cały dzień poświęcony piłce nożnej - z małym wyjątkiem, chłopcy rocznika 2003 rozegrali jeszcze turniej Fifa 2014 na Playstation. Wygrał Błażej z Adrianem... czyli Liverpool.

W tym tygodniu starsze zespoły trenują codziennie na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, a za tydzień wracamy do hal na ostatnie tygodnie zimy. Wiosna tuż, tuż!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska