W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W ostatnią sobotę, 14 grudnia, w auli Poznańskiej Szkoły Muzycznej, odbyła się Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań. Po raz pierwszy nasza uroczystość odbywała się w dwóch turach. Ze względu na liczbę uczestników, byliśmy zmuszeni zaprosić starszych chłopców na wcześniejszą godzinę, a zawodników młodszych na późniejszą.

Na zawodników i rodziców czekało sporo atrakcji - konkursy, doroczne wyróżnienia, loteria fantowa, prezenty. Klubowa Gwiazdka nie obyłaby się także bez części artystycznej - na scenie zagościł Zespół Perkusyjny Gladiatorzy oraz Oskar Adamczak.

Warto wspomnieć, że w tym roku trenerzy wyróżnili następujących zawodników - od najstarszego rocznika: Mateusza Kołodziejczaka, Jakuba Górnego, Jakuba Szymczaka, Dawida Łabojewskiego, Bartosza Siekierę, Michała Czaronka, Jana Madajewskiego, Jakuba Elegańczyka i Juliana Kuca. Gratulujemy!

Klubowa Gwiazdka zakończyła się rozdaniem prezentów - czapek z logo Koziołka. Wszystkim rodzicom dziękujemy za pokrycie kosztów zakupu tego upominku.

Przed nami kolejny rok - mamy nadzieję, że nie mniej udany. Naszych zawodników czeka wiele atrakcji, ale też wyzwań. Liczymy na sporo sukcesów!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska