W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Rocznik 2005 zakończył rozgrywki, ma za sobą także trzy mecze sparingowe. Poniżej kilka słów trenera Konrada, który podumował postawę swoich podopiecznych.Pierwsza runda rozgrywek sezonu 2013/2014 dobiegła końca, tym samym nadszedł czas podsumowań występów naszego zespołu. Jesienią chłopcy po raz pierwszy rywalizowali w Klima Raflik Lidze Mistrzów Koziołka, co zakończyło się sukcesem dla obu zespołów, które zajęły odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce. Występ w pucharze rozgrywek, gdzie nasze zespoły uplasowały się na drugim i czwartym miejscu, również trzeba uznać za duży sukces.

Uzupełnieniem rywalizacji o stawkę były spotkania kontrolne z zespołami Lidera Swarzędz, Polonii Poznań dziewcząt oraz Warty Poznań. Podczas gdy dwa pierwsze zakończyły się wysoką wygraną naszej drużyny, w spotkaniu z Zielonymi zanotowaliśmy sprawiedliwy remis 5:5. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasi zawodnicy nie na darmo doskonalą grę 1 na 1 oraz prowadzenie piłki. Kiedy dodamy celne podania i piękne bramki, nasi chłopcy są nie do zatrzymania!

Przed nami okres zimowy. Czekają nas nie tylko treningi, ale także turnieje halowe. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen