W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Znamy już zwycięzców Klima Raflik Liga Mistrzów Koziołka 2013 we wszystkich kategoriach wiekowych. Do rozegrania został nam, już w najbliższą sobotę, Puchar rozgrywek.

W lidze rocznika 2001 najlepsza okazała się Unia Swarzędz, tuż przed naszym zespołem. Przypomnijmy, tydzień temu odbył się pojedynek tych drużyn. KS Koziołek Poznań był bliski zwycięstwa w tym spotkaniu i triumfu w lidze, ale dał sobie wbić dwa gole w ostatnich minutach meczu. Drugi zespół zajął miejsce siódme.

Najlepsze w Grupach Złotych okazały się KS Koziołek Poznań w roczniku 2002, KS Warta Poznań w 2003, MTS Tarnowiak Tarnowo Podgórne w 2004 i ponownie nasza drużyna w lidze 2005. W rocznikach 2003 KS Koziołek Poznań znalazł się tuż za triumfatorem, w 2004 chłopcy zajęli najniższe miejsce na podium.

Grupy Srebrne również przyniosły sporo emocji - wygrywały UKS Orlik Poznań w lidze 2002, Uczniowski Klub Sportowy Śrem w 2003 i 2005, a Koziołek Poznań II w 2004.

W najbliższą niedzielę, po zakończeniu rozgrywek pucharowych, odbędzie się uroczysta dekoracja wszystkich uczestników. Zapraszamy!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen