W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Dużymi krokami zbliża się sezon zimowy. Za kilka dni prawie wszystkie nasze zespoły zaczną trenować w hali. Jak zwykle wiąże się to ze zmianami w terminarzu.

Wzorem lat ubiegłych oferujemy naszym zawodnikom jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze hale w Poznaniu. Aż siedem jednostek treningowych zaplanowaliśmy w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 20, która mieści się przy ulicy Głównej. Cztery jednostki tygodniowo, dla młodszych drużyn, będą się odbywać w Prywatnej Szkole Podstawowej Gaudium et Studium - ulica Świętego Michała. Najmłodsze drużyny swoje zajęcia będą miały w Szkole Podstawowej nr 45, przy ulicy Harcerskiej. Jeden termin udało nam się zarezerwować w poznańskiej Arenie.

Gimnazjum nr 20 / ul. Główna 42,
Szkoła Podstawowa nr 45 / ul. Harcerska 3,
Hala widowiskowo-Sportowa Arena / ul. Wyspiańskiego 33,
Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium Et Studium / ul. św. Michała 50.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nasze zespoły roczników 2000 i 2001 przez całą zimę, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą, będą trenowały minimum raz na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Terminy zajęć zimowych dla rocznika 2000 zostaną podane za kilka dni - staramy się uzgodnić bardziej dogodny termin dla dzieci tego zespołu.

Informujemy również, że w związku ze sprzyjającą pogodą, w kilku rocznikach wejście na halę może się opóźnić o tydzień lub dwa. Prosimy w związku z tym o sprawdzenie planu zajęć na listopad, który pojawi się na stronie za kilka dni.

Poza jakością sal, zawsze zwracamy też uwagę na dostępne terminy - ideałem byłyby dni i godziny odpowiadające naszym treningom na boisku. Z oczywistych względów nie zawsze jest to możliwe. W Poznaniu brakuje sal gimnastycznych i najczęściej musimy się dostosować do innych klubów. Liczymy, że mimo zmian w grafiku, wszystkie dzieci będą kontynuować zajęcia w okresie zimowym.

Grafik Zima 2013/2014

Opłacenie hal w okresie zimowym to bardzo duże obciążenie dla budżetu naszego klubu - koszty wynajęcia tych obiektów są dużo wyższe niż użytkowanie boiska. Tym bardziej prosimy o terminowe opłacanie składek, w ramach której dzieci uczestniczą nie tylko w treningach, ale także zajęciach dodatkowych.

W naszym klubie trenuje już ponad 200 zawodników - naszym celem było zapewnienie dzieciom bardzo dobrych warunków na okres zimowy. Jesteśmy przekonani, że nam się to udało.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen