W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!

Korzystając z przerwy wakacyjnej, pracujemy nad turniejami, które odbędą się w nadchodzącym sezonie. Przygotowujemy cztery duże imprezy, z których dwie będą miały rangę międzynarodową.

Wzorem poprzedniego sezonu, pod koniec marca 2014, na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego wybiegną zawodnicy U12 i U13 - chłopcy urodzeni w roku 2001 i 2002. W sobotę, 22 marca, odbędzie się turniej dla młodszych zespołów, w dzień później dla starszych chłopców.

W każdym z dwóch turniejów udział weźmie 12 drużyn. Rozgrywki odbędą się na obiekcie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, na dwóch boiskach równocześnie. Rozgrywki rozpoczniemy o godzinie 9.00, a zakończymy tuż po 14.00.

W mijającym sezonie imprezy te okazały się dużym sukcesem - także organizacyjnym. Liczymy, że tym razem pogoda będzie łaskawsza i ominą nas siarczyste mrozy. W najbliższych miesiącach informować będziemy o napływających zgłoszeniach. W minionym sezonie turnieje te wygrały KS Polonia Środa Wielkopolska w roczniku 2000 i KKS Włókniarz Kalisz w 2001. Kto wie, może czas na triumf naszych zespołów?


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen