W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!8 września, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, odbędzie się nabór uzupełniający do wszystkich roczników trenujących w naszym klubie. Tego dnia zaprosimy dzieci roczników 2000, 2001, 2002, 2003 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie nasze grupy będą liczniejsze niż dotychczas. Może dojść natomiast, o czym informowaliśmy już w kilkukrotnie, do podziękowania niektórym zawodnikom.

Warunki jakie zapewniamy małym piłkarzom Koziołka są, naszym zdaniem, bardzo dobre. Chcielibyśmy mieć pewność, że w naszych zespołach znajdują się dzieciaki, które będą wykorzystywać zapewnione przez nas warunki w stu procentach.

Mamy świadomość, że zapisanie córki czy syna do Koziołka, wiąże się z pewnymi obowiązkami i wyrzeczeniami, jakie muszą Państwo ponieść. Rozumiemy, że treningi w popołudniowych godzinach czy poranne rozgrywki w soboty mogą być uciążliwe. Liczymy jednak, że są Państwo tego świadomi i decydując się na zapisanie dziecka do Koziołka gotowi, by z tymi trudnościami się zmierzyć.

Dla każdego z trenerów największą zachętą do jeszcze większego poświęcenia i wysiłku jest jak najliczniejsza grupa małych piłkarzy na treningach. Do zdecydowanej większości zawodników trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia w tej kwestii. Niestety, w liczącym już ponad dwieście zawodników klubie jest też grupa graczy, u których niska frekwencja, nieodpowiednie zachowanie czy małe zaangażowanie w trakcie zajęć nie dają podstaw do oczekiwania postępów. Dlatego od jakiegoś czasu zadawaliśmy sobie pytanie: co w takim wypadku zrobić? Tym bardziej, że od początku byliśmy przeciwni jakiejkolwiek selekcji.

Każde dziecko jest inne i doskonale to rozumiemy. Klub Sportowy Koziołek Poznań od dnia powstania miał edukować poprzez zabawę. Z każdym sezonem wymagania wobec naszych podopiecznych się zwiększają, ale rosną również Państwa wymagania w stosunku do nas. Trudno mieć pretensje do trenera i oczekiwać, by dziecko robiło postępy, jeśli rzadko pojawia się na treningach lub się w nie nie angażuje.

Każdy z trenerów skrupulatnie prowadzi szczegółową dokumentację dotyczącą treningów i frekwencji. Będziemy wobec tego we wrześniu oczekiwali jasnej deklaracji, czy dzieci, które rzadko pojawiają się na zajęciach są w stanie w pełni się zaangażować i korzystać z tego, co przygotowujemy czy nie. W miejsce tych zawodników, którym podziękujemy, przyjdą - mamy taką nadzieję - nowi, którzy te wymagania będą w stanie spełnić. Zaznaczamy przy tym po raz kolejny, że tak jak ma to miejsce od początku istnienia klubu, nikt nie zostanie skreślony ze względu na umiejętności. Cały czas najważniejsze dla nas jest zaangażowanie i pasja, z jaką dzieciaki podchodzą do gry w piłkę!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen