W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Kilka tygodni temu podjęliśmy kolejny krok, mający na celu promocję naszego klubu, a także zainteresowanie naszą działalnością rodziców najmłodszych adeptów piłki nożnej. Oficjalnym partnerem Klubu Sportowego Koziołek Poznań zostało Centrum Dzieciaki.

Centrum Dzieciaki powstało z myślą o stworzeniu możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci. Działa przede wszystkim w przedszkolach, na terenie Wielkopolski. Mimo że Centrum Dzieciaki prowadzi działalność w różnych formach, dużą część zajęć stanowią treningi piłkarskie z najmłodszymi adeptami piłki nożnej. Autorski program treningowy, wysokiej jakości materiały i pomoce edukacyjne, ciekawe i wszechstronnie rozwijające zajęcia - to wizytówka Centrum Dzieciaki, które ma w swoich szeregach ponad setkę małych piłkarzy.

Podczas sobotniego festynu nasza szkółka została przedstawiona rodzicom przedszkolaków z kilku placówek. Mieliśmy okazję porozmawiać z zainteresowanymi, a także odpowiedzieć na wiele pytań.

Centrum Dzieciaki

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej centrum. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszości trafią do nas zawodnicy, którzy swoją przygodę zaczęli właśnie z Centrum Dzieciaki.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska