W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Kilka dni temu informowaliśmy o przeniesieniu siedziby naszego klubu. Przypomnijmy, nasze biuro znajduje się teraz na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Pomieszczenie zostało odświeżone. Teraz gości witają nowe drzwi do biura! Stało się to możliwe dzięki pomocy firmy świadczącej usługi remontowe i architektury wnętrz - Grupie Fachowców.

Grupa Fachowców jest firmą z dużym stażem w branży wykańczania wnętrz. Odpowiadając na wzrastające potrzeby i oczekiwania klientów, firma stworzyła profesjonalną Grupę Fachowców, której priorytetem jest ustalenie oczekiwań klientów i ich realizacji. Dla Grupy Fachowców najważniejsze są profesjonalnie wykonanie usługi i zadowolenie inwestorów.

Strona Internetowa Grupy Fachowców

Zakres wykonywanych przez firmę prac to projektowanie wnętrz wraz z zabudową kuchni i szaf, instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, tynki ozdobne, sucha zabudowa, montaż płytek, parkietów, paneli, wykładzin i drzwi. Co ważne, na wszystkie wykonane usługi firma zapewnia gwarancje i serwis.

Zachęcamy do korzystania z usług firmy! Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. O kolejnych zmianach w naszej klubowej siedzibie, będziemy informować na bieżąco.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska