W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W lutym rocznik 2002 rozegrał dwa turnieje. Pierwszy z nich odbył się na początku miesiąca w Kaliszu. Poza naszą drużyną wzięły w nim udział drużyny Pogoni Zduńska Wola, Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Warty Poznań, LKS Gołuchów, Pogoni Nowe Skalmierzyce oraz gospodarze – KKS Kalisz. Turniej od początku był bardzo wyrównany i obfitował w wiele ciekawych pojedynków. Nasza drużyna poza słabym meczem z Wartą Poznań w pozostałych toczyła zacięte boje. Najlepsze a nich to z pewnością zwycięstwo 1:0 z Pogonią Nowe Skalmierzyce (po bramce Mateusza Janowskiego), remisowy pojedynek z Ostrovią i minimalna porażka 0:1 ze zwycięzcą całego turnieju, Pogonią Zduńska Wola. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Mateusz Janowski i nasz bramkarz Dawid Bednarz. KS Koziołek w Kaliszu reprezentowali:

Dawid Bednarz,
Mateusz Fiałek,
Tomasz Jankowski,
Mateusz Janowski,
Dominik Lekki,
Hubert Rutkiewicz,
Arkadiusz Sokołowicz,
Mikołaj Terczewski,
Igor Tuszyński,
Łukasz Żądło.

Drugi z rozegranych turniejów odbył się 24 lutego w Buku. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny. Nasi zawodnicy rywalizowali z Koroną Piaski, Gromem Dopiewo i Skrą II Otusz. Na tym etapie rozgrywek chłopcy spisali się bardzo dobrze pokonując wszystkich rywali i awansując do najlepszej czwórki turnieju, czyli grupy mistrzowskiej. W niej niestety zabrakło nam trochę szczęścia i przede wszystkim skuteczności, i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce. Mimo wszystko zawodnicy Koziołka zasłużyli na słowa pochwały. Warto dodać, że najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Szymczak. W Buku rocznik 2002 reprezentowali:

Damian Bednarski,
Jakub Brzozowski,
Mateusz Gajewski,
Jakub Głodek,
Dominik Gołochowicz,
Jacek Merlinger,
Antoni Nawrowski,
Aleksander Puszkarski,
Jakub Szymczak,
Jakub Wasiela.

Był to nasz ostatni turniej halowy tej zimy. Niemniej jednak jeszcze w marcu rozegramy minimum 3 sparingi. Naszymi przeciwnikami najprawdopodobniej będą Lechia Kostrzyn, Warta Poznań i Lech Poznań.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska