W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
W minionym tygodniu zawodnicy rocznika 2003 zagrali aż trzy spotkania kontrolne - dwa razy przyszło nam rywalizować z PSS Juniorem Koziegłowy, raz z UKS Stoper Poznań.

W poniedziałek, 18 lutego, na treningu naszego zespołu pojawił się zespół z Koziegłów. Zawodnicy KS Koziołek Poznań zostali podzieleni na dwa zespoły, nasi przeciwnicy zagrali jednym składem. Nasz dorobek to trzy zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. Kilka dni później, w piątek, część chłopców zagrała rewanż z Juniorem - tym razem na boisku przeciwnika. Zawodnicy Koziołka zaprezentowali się bardzo dobrze. Dzięki ambitnej postawie udało nam się zdobyć aż trzynaście bramek - cztery miał na koncie Tomek Winiarski, trzy Oskar Kokociński, dwie Kuba Szłapka i po jednej Garcjan Bubolc, Wiktor Kamzela, Rafał Gilwatowski i Kuba Kapoła. Dzień później, w sobotę, druga część chłopców zagrała ze Stoperem Poznań. Wynik, mimo że nie najważniejszy, brzmiał 11:11. Obie drużyny rozegrały bardzo dobre i zacięte spotkanie. Bramki strzelali dla nas Dawid Łabojewski, Fryderyk Schneider, Dominik Kowalewski i Janek Ratajszczak po dwie, Błażej Hozakowski, Jakub Kuster, Michał Caliński po jednej.

Przed naszymi zawodnikami ostatni turniej halowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę. W marcu liczymy na nadchodzącą wiosnę i kilka sparingów z wymagającymi przeciwnikami.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań1% Procent Podatku

piłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowapiłka nożna młodzieżowaCityZen


energobud
sport wielkopolska
sport wielkopolska