W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już za trzy miesiące wystartuje kolejna edycja Klima Raflik Ligi Mistrzów Koziołka. Nasze rozgrywki, co musi cieszyć, przyciągają coraz więcej zespołów. Już teraz znamy komplet drużyn w rocznikach 2003 i 2002.

Pierwszeństwo w zgłoszeniach do naszych rozgrywek mają zespoły, które brały udział w poprzednich edycjach. Zdecydowana większość drużyn potwierdziła chęć udziału w Klima Raflik Lidze Mistrzów Koziołka Wiosna 2013. Nie obędzie się jednak bez kilku zmian. Kilka drużyn zrezygnowało z udziału - między innymi KS Warta Poznań w lidze rocznika 2000 i 2001, a kilka zgłosiło chęć uczestnictwa po raz pierwszy. Na stronie rozgrywek znajdują się wszystkie zespoły, które zagrają z nami wiosną. Na kilka zgłoszeń jeszcze czekamy. Liczymy, że z końcem miesiąca wszystko będzie jasne.

Wzorem poprzedniej edycji, rozgrywki potrwają przez osiem sobót. Zaczynamy 6 kwietnia. Ponownie na boisko wybiegną zespoły roczników 2004, 2003, 2002, 2001 i 2000. Dla tych ostatnich będzie to zakończenie przygody z Klima Raflik Ligą Mistrzów Koziołka. Jesienią chłopcy rozpoczną grę w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Jak zwykle czeka nas sporo emocji. Liga we wszystkich grupach, poza 2000, zostanie podzielona na dwie rundy - zasadniczą i finałową. W ostatni weekend, 15 czerwca, zagramy o Puchar Ligi Mistrzów Koziołka. Przypomnijmy, we wszystkich grupach, poza najstarszym rocznikiem, wystąpią po dwa nasze zespoły. Będzie się działo!










piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolska



kanał koziołka you tube



piłka nożna młodzieżowa



Nabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznań



piłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska




piłka nożna młodzieżowa



CityZen