W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!Z przyjemnością informujemy, że Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań odbędzie się 22 grudnia, w sobotę, o godzinie 11.00. Miejscem naszego spotkania będzie aula Poznańskiej Szkoły Muzycznej, której gmach znajduje się przy ulicy Bydgoskiej - tuż przy boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

Planujemy sporo atrakcji - konkursy, prezenty, poczęstunek, licytacje na rzecz klubu... i wiele innych. Obecność obowiązkowa, ale mamy nadzieję, że nikogo nie będzie trzeba zmuszać do przyjścia!

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zawodników naszego klubu wraz z rodzicami i rodzeństwem. Jest to właściwie jedyny dzień w roku, kiedy wszystkie osoby związane z KS Koziołek Poznań spotykają się w jednym miejscu. Tylko kilku chłopców i rodziców pamięta naszą pierwszą Klubową Gwiazdkę, która odbyła się roku... 2009.

Jak co roku, będziemy Państwa prosić o pomoc w sfinansowaniu tego wydarzenia. Niestety, nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów - przede wszystkim zakupu podarunków dla dzieci. Tym razem jednak w auli szkoły ustawimy klubową skarbonkę i każdy kto przybędzie, będzie mógł dorzucić cegiełkę w wysokości 15 złotych. Kto nie będzie mógł, również zapraszamy!

Podczas Klubowej Gwiazdki rozwiążemy także konkurs fotograficzny, o którym informowaliśmy kilka dni temu. Przypomnijmy, realizujemy temat 'Moje Hobby' Zachęcamy do przynoszenia swoich prac! Nagrody ufundowane przez Sklep Internetowy naukaizabawki.pl czekają!

Ci, którzy pojawią się na naszym spotkaniu, będą mieli także okazję posłuchać występu uczniów Poznańskiej Szkoły Muzycznej, a za razem zawodników naszego klubu. Zeszłoroczny występ został przyjęty gromkimi brawami. Z pewnością tym razem zaprezentują się równie udanie!

Liczymy, że nasze spotkanie będzie doskonałym akcentem na zakończenie tego roku - dla dzieci okazją do zabawy w gronie zawodników, a dla rodziców do wypicia kawy, herbaty i wspólnych rozmów.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen