W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
25 listopada, w hali sportowej Kórnickiego Centrum Rekreacji i Sportu Oaza, odbędzie się zapowiadany już Międzynarodowy Turniej Piłkarski SzkłoKoncept Cup 2012. Impreza ta jest przeznaczona dla zespołów złożonych z zawodników urodzonych w roku 2003 i młodszych. Przypomnijmy, jej organizatorem jest nasz klub oraz firma SzkłoKoncept.

Międzynarodowy Turniej Piłkarski SzkłoKoncpet Cup 2012 będzie największą imprezą halową organizowaną do tej pory przez nasz klub. Do Kórnika przyjadą drużyny z całej Polski - pojawi się także zaprzyjaźniony z nami klub z Niemiec.

W turnieju zagra aż 12 zespołów, dla których przygotowaliśmy bardzo ciekawy system gry. Drużyny trafią najpierw do jednej z trzech grup, gdzie zagrają systemem ligowym - każdy z każdym. Po pierwszej fazie, po dwa pierwsze zespoły awansują do jednej z dwóch Złotych Grup, a dwa kolejne do jednej z Grup Srebrnych. W fazie finałowej zespoły zagrają o ostateczne lokaty z drużynami, które zajęły to samo miejsce w Grupach Srebrnych i Złotych. Co ciekawe, w przypadku remisu, zespoły wykonają po trzy rzuty karne, w których zawodnik będzie ruszał z piłką z połowy boiska, a bramkarz będzie stał na linii bramkowej. Udział w turnieju potwierdziły do tej pory następujące drużyny:

UKS Orlik Poznań,
AP Gavia Choszczno,
AP Ostrów Wielkopolski,
KS Polonia Środa Wielkopolska,
BKS Chemik Bydgoszcz,
KS Warta Poznań,
SKS Unia Swarzędz,
SL Salos Szczecin,
SV Rot-Weiß Viktoria Mitte 08 e.V.,
KSS Kotwica Kórnik,
KS Koziołek Poznań I,
KS Koziołek Poznań II.

Nasz klub będą reprezentować dwa zespoły - w imprezie zagrają chłopcy, którzy w ostatnich miesiącach poczynili największe postępy. Udział w takim turnieju będzie nie tylko nagrodą, ale także dużym wyzwaniem.

SzkłoKoncept Cup 2012 to impreza przeznaczona dla zawodników rocznika 2003, ale do kibicowania naszym drużynom zachęcamy także dzieci i rodziców innych zespołów Koziołka. Wspaniałej atmosferze sprzyjać będzie nowoczesna i przestronna hala:

Strona Internetowa Kórnickiego Centrum Rekreacji i Sportu Oaza

Liczymy, że impreza ta znajdzie się na stałe w kalendarzu turniejów przez nas organizowanych - podobnie jak Pomartech Cup, którego czwarta edycja czeka nas już w maju przyszłego roku. O tym, że są to udane imprezy, niech świadczy liczba zgłoszeń, których otrzymujemy coraz więcej.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen