W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
14 października, zawodnicy rocznika 2004 rozegrali trzeci już w tym sezonie sparing, tym razem z zespołem UKS Lider Swarzędz. Zawodnicy rozegrali trzy kwarty, gdzie każda z nich trwała 25 min.

Pomimo że całe spotkanie otworzyli goście, zdobywając jako pierwsi dwie bramki, zawodnicy Koziołka pokazali chęć walki i z pełnym zaangażowaniem szybko odrobili bramkowe straty. Wszyscy zagrali bardzo zespołowo, wymieniając między sobą dużo podań i wykonując poznane zwody. Nie brakowało także sytuacji indywidualnych. Szczególnie na pochwałę w tym miejscu zasługują Eryk Włodarczak i Dawid Czajka, którzy swoimi rajdami postraszyli niejednokrotnie bramkarza gości. Na pochwałę również w tym miejscu zasługuje Piotr Konieczny oraz Mikołaj Nawrowski.

Mecz zakończył się wynikiem 11:7 dla zespołu KS Koziołek Poznań. Padło dużo bramek, które były przełożeniem bardzo składnej gry obu zespołów.

Trener miał możliwość ustawienia i sprawdzenia zawodników na różnych pozycjach, dzięki czemu pokazaliśmy, że nawet obrońcy mogą strzelać bramki!

Zmęczeni, ale zadowoleni po sparingu, wszyscy udaliśmy się na popołudniowy odpoczynek do naszych domów. Zespołowi ze Swarzędza dziękujemy za przybycie!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen