W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Na poniedziałek, 8 października, zaplanowaliśmy wykonanie zdjęć klubowych i indywidualnych wszystkich naszych zawodników oraz zespołów.

W ostatnich miesiącach w naszych zespołach pojawiło wielu nowych zawodników - skład większości drużyn się zmienił. W związku z tym planujemy wykonanie aktualnych fotografii naszych drużyn. Ostatnie pochodzą sprzed półtora roku.

Na godzinę 16.00 zaprosimy nasze najmłodsze zespoły - 2007, 2006, 2005 oraz 2004. Godzinę później pojawią się starsi zawodnicy - 2003, 2002, 2001, 2000 oraz dziewczynki.

Zostały jeszcze dwa tygodnie - liczymy, że wszyscy zawodnicy będą mogli pojawić się na boisku. Drużyny, które posiadają klubowe stroje, prosimy o ich założenie - najlepiej tak, by nie mieć nic pod spodem. Wystające koszulki nie wyglądają profesjonalnie. Najmłodsze zespoły swoje zdjęcie będą miały wykonane w zielonych koszulkach treningowych.

Zdjęcia pojawią się na naszej stronie - tak klubowe jak i indywidualne. Będzie można także zakupić te fotografie w dużym formacie - będzie to cegiełka na rzecz klub. Prosimy o punktualne przybycie! Trzymajcie kciuku za dobrą pogodę!


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen