W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
Im bliżej rozpoczęcia nowego sezonu, tym w naszym klubie mniej niewiadomych dotyczących sztabu szkoleniowego. W piątek podpisaliśmy umowę z kolejnym trenerem.

Miło nam poinformować, że od sierpnia pierwszym trenerem zespołu rocznika 2001 będzie Hubert Gałczyński. Podejmując tę decyzję zależało nam na nawiązaniu współpracy z osobą młodą, dyspozycyjną, pełną entuzjazmu do pracy szkoleniowej z dziećmi i młodzieżą. Hubert Gałczyński jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na Specjalizacji Trenerskiej. Wiosną występował w barwach Warty Śrem. Asystentem Huberta Gałczyńskiego w nowym sezonie będzie Damian Grabowski.

Zespół rocznika 2001 był prowadzony w poprzednim sezonie przez Bartosza Bochińskiego, któremu dziękujemy za rok pracy z drużyną. Wspólnie z trenerem podjęliśmy decyzję, że nadmiar obowiązków nie pozwoli mu prowadzić zespołu na oczekiwanym poziomie. Bartkowi życzymy powodzenia i samych sukcesów w pracy szkoleniowej.

Hubert Gałczyński rozpoczyna pracę z zespołem rocznika 2001 już w sierpniu. Na poznanie wszystkich zawodników będzie miał szansę podczas obozu w Janowicach Wielkich. Liczymy, że pozytywna atmosfera, wsparcie ze strony trenerów i rodziców, pomoże Hubertowi Gałczyńskiemu w osiąganiu wielu sukcesów szkoleniowych.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen