W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Na przełomie maja i czerwca dwoje trenerów Koziołka – Dagmara i Paweł, przebywało na szkoleniu w Stuttgarcie prowadzonym przez organizacje StreetFootballWorld i KickFair, które współpracują z Europejską Unią Piłkarską UEFA. Szkolenie dotyczyło organizowania turniejów piłkarskich w zgodzie z regułami akcji Football3 oraz propagowania zasad fair play.

Poza naszymi trenerami w spotkaniu wzięło udział 30 osób z kilkunastu krajów Europy. Wszyscy obecni na szkoleniu mieli okazję uczestniczenia w kilku niezwykle ciekawych warsztatach. Poza tym na zakończenie pobytu byli organizatorami turnieju w jednej ze szkół pod Stuttgartem, oczywiście w zgodzie z regułami Football3.Trenerzy Dagmara i Paweł już pod koniec sierpnia będą jednymi z kilkudziesięciu osób, którzy będą pomagali przy organizacji tygodniowego turnieju dla młodzieży z 53 krajów, który odbędzie się we Wrocławiu.

Przypominamy również, że w najbliższy weekend sześciu naszych zawodników z rocznika 2001 będzie uczestniczyło w turnieju w Gdańsku, który także będzie przeprowadzony według reguł Footall3.


piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen