W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
Na 3 grudnia, w Hali Akwen w Czerwonaku, zaplanowaliśmy kolejny turniej trenerów i rodziców. Serdecznie zapraszamy ojców dzieci każdego z roczników do udziału w imprezie.

Nasze spotkanie odbędzie się tuż po organizowanym przez KS Koziołek Poznań turnieju rocznika 2004 - Klima-Raflik Cup 2011. Spotykamy się o godzinie 15.30. Przypominamy: obowiązuje płaskie obuwie i postawa fair play!

Ostatnie dwa nasze spotkania wygrały drużyny, które po raz pierwszy brały udział w turnieju. Najpierw była to ekipa trener Dagamary - zespół rocznika 2004, a miesiąc temu puchar i nagroda trafiły do łączonego zespołu 2005 i 2006. Czas by to trofeum wróciło do prawowitych właścicieli!

W związku z koniecznością pokrycia wydatków związanych z organizacją imprezy - przed wszystkim wynajęciem hali, prosimy o 'zrzutkę' po 5 zł. Każdy rocznik może wystawić tylko jedną drużynę! W odpowiedzi na napływające pytania, informujemy, że w imprezie udział mogą wziąć tylko trenerzy klubu i rodzice lub opiekunowie naszych zawodników. Trenerów prosimy o wcześniejsze zgłoszenie zespołów.piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen