W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!
Miło nam poinformować, że sponsorem jednej z naszych zimowych imprez, turnieju dla rocznika 2000, została firma CityZen. To na jej obiekcie przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu, wybiegnie 28 stycznia przyszłego roku, 12 zespołów z całej Polski. Już teraz wiemy, że do naszego miasta przyjadą na tę imprezę Akademia Piłkarska Ostrów Wielkopolski oraz Gavia Choszczno. Czekamy na kolejne zgłoszenia!

CityZen to pływalnia, siłownia, szkoła sztuk walki, aerobik, ale także oraznizator szkoleń, półkoloni. Wszystko to w jednym miejscu. Jak sami mówią o sobie: rozwój wymaga tego aby czasem pobłądzić, żeby zacząć się bawić, wygłupiać, znaleźć coś oryginalnego, nawet jeśli może to być niewłaściwe. Do tego, co jest właściwe trzeba dojść własnym wysiłkiem, poprzez własny rozwój.

Kontynuujemy rozmowy z CityZen i być może już jesienią uda nam się zorganizować dla naszych zawodników dodatkowe zajęcia doskonalące koordynacyjne i sprawność ogólną.

Strona Internetowa CityZen

Zachęcamy do wizyty na stronie klubu oraz skorzystania z usług CityZen. Liczymy na długą współpracę, której beneficjentami będą wszyscy zaanagżowani w życie naszego klubu.piłka nożna młodzieżowa

sport wielkopolskakanał koziołka you tubepiłka nożna młodzieżowaNabór 2013

Plakat Koziołek

Plan Organizacyjno-Szkoleniowy Klubu Sportowego Koziołek Poznańpiłka nożna młodzieżowa


SzkłoKoncept
Napena
energobud
sport wielkopolska
piłka nożna młodzieżowaCityZen