W niedzielę, 7 marca, o 10:00 nasz zespół Seniorów rozegrał kolejną grę kontrolną. Tym razem przeciwnikiem był zespół z A Klasy, Poznań FC.

Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando, graliśmy dokładnie tak, jak sobie założyliśmy. Wynik po 45 minutach to 1:0 dla Koziołka, choć przy lepszej skuteczności zaliczka bramkowa mogła być większa.

Po przerwie Poznań FC dokonał szeregu zmian, co przyniosło korzyść w postaci dwóch goli i to ostatecznie drużyna gości wygrała to spotkanie. Bez wątpienia było to kolejne cenne doświadczenie dla naszego młodego zespołu. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej.