W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W niedzielę, 7 lutego, zawodnicy roczników 2010 i 2011, prowadzeni przez trenera Mikołaja Janickiego i asystującego mu w tym dniu trenera Łukasza Paszkowskiego, wystąpili w turnieju halowym organizowanym przez MKS Patria Buk.

W rywalizacji wzięło udział 8 zespołów. Obok naszej drużyny wystąpiły UKS Orzeł Granowo, NKS Niepruszewo, Patria Buk (grupa A) oraz UKS Sokół Duszniki, AKF Poznań, Promień Opalenica i zwycięzcy turnieju Korona Zakrzewo (grupa B).

Rywalizacja grupowa przebiegała bardzo wyrównanie, jednak naszej drużynie zabrakło trochę szczęścia, co miało przełożenie na to, że nie udało się uplasować w pierwszej połowie tabeli grupy A, przez co grę w turnieju kontynuowaliśmy w Lidze Europy.

W tej fazie rozgrywek postawa naszych zawodników była jeszcze bardziej zadowalająca niż w pierwszych trzech meczach. W pierwszym pojedynku Ligi Europy pokonaliśmy trzeci zespół grupy B 2:1 po świetnych indywidualnych akcjach Olka Chudego i Patryka Koteckiego, dwa następne mecze zremisowaliśmy bezbramkowo. Trenerzy nie kryli zadowolenia z zaangażowania, jakie zaprezentowali nasi zawodnicy. Należy wspomnieć również o jeszcze jednym fakcie, mianowicie tylko w naszym zespole wszyscy zawodnicy otrzymali tyle samo czasu na grę.

Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika naszego zespołu otrzymał bramkarz Tomek Prządka, wykazujący się świetnymi interwencjami bramkarskimi oraz - co ciekawe - wsparciem kolegów w akcjach ofensywnych.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen