W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


7 listopada zespół orlików starszych zakończył rundę jesienną. Debiutancki sezon w gronie I ligowych zespołów w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej nie należał do łatwych. W 11 rozegranych spotkaniach Koziołek zdobył 6 punktów, pokonując zespoły z Owińsk oraz z Kobylnicy.

Najlepszy mecz w rundzie podopieczni trenera Łukasza Wydmucha rozegrali w Środzie Wielkopolskiej, gdzie z miejscową Polonią przez 50 minut walczyli jak równy z równym, ostatecznie przegrywając ten mecz w stosunku 2:4. Mimo przegranej, było to spotkanie, w którym zaangażowanie, motywacja oraz prawdziwa chęć wygrywania były na najwyższym poziomie. Naszym najsłabszym meczem był natomiast rozegrany w Skokach pojedynek z LPFA.

Mimo skromnego dorobku punktowego i niższej pozycji w tabeli na wiosnę z pewnością będziemy chcieli poprawić naszą grę i skuteczność. Liczymy, że dobrze przepracowany okres zimowy zdecydowanie poprawi nasze nastroje.

Rywalizacja w I lidze to na pewno duże sportowe wyzwanie, więc trudniej o to, by zaprezentować wszystkie swoje walory indywidualne. Trzeba jednak za grę na tle mocnych rywali pochwalić naszych zawodników. Warto również przypomnieć, że dwóch naszych podopiecznych z rocznika 2010, Tomasz Prządka i Oliwier Bromberek, w nagrodę za swoją grę podczas trwania rundy jesiennej zostali zaproszeni na konsultacje kadry Wielkopolskiego ZPN rocznika 2010. Brawo!

Nadszedł czas analizy gry zespołu, co w trakcie rundy poszło dobrze, a nad czym należy jeszcze popracować. Sporo sparingów, sportowa rywalizacja oraz odpowiednio dobrane środki treningowe sprawią, że na wiosnę Koziołek pokaże swoją siłę.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen