W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W połowie listopada zakończyła się runda jesienna. Nie oznacza to, że nasze zajęcia będą mniej intensywne. Kończymy pracę nad grafikiem zimowym.

Treningi w dobiegającym powoli końca roku kalendarzowym trwać będą do 19 grudnia. Tego dnia wszystkie nasze zespoły spotkają się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, by wziąć udział w ostatniej, dwugodzinnej jednostce w tym roku - część zespołów o godzinie 10:00, część o 12:00. Decyzję dotyczącą najmłodszych zespołów podejmiemy bliżej tego terminu, kiedy znać będziemy zapowiadaną aurę.

Do zajęć wrócimy tuż po nowym roku. Zwykle pierwszy tydzień ferii był wolny. Tym razem planujemy normalnie trenować. Zespoły juniorów, trampkarzy i młodzików mają zaplanowane po dwa treningi po południu, zespoły roczników 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 oraz 2015 trenować będą tradycyjnie wieczorem.

W drugim tygodniu ferii zespoły juniorów, trampkarzy i młodzików wezmą udział w obozie dochodzeniowym. Nasze treningi odbywać się będą między godziną 11:00 a 13:00. Nie planujemy w tym roku obozu dochodzeniowego dla młodszych kategorii. Większość obiektów będzie nieczynna. W związku z powyższym, zespoły roczników 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 oraz 2015 trenować będą wg zimowego harmonogramu. Zakładamy, że w sobotę kończącą ferie wszystkie nasze zespoły rozegrają sparingi.

Nie odbędzie się w tym roku Klubowa Gwiazdka. Planujemy jednak, że tradycyjne wyróżnienia zostaną przekazane naszym zawodnikom w sposób wirtualny, w formie online. Premierę tego materiału planujemy na 20 grudnia, kiedy to miało się odbyć nasze coroczne spotkanie.

Sytuacja jest dynamiczna. Sporo się zmienia. Zachęcamy wszystkich zawodników oraz rodziców do obserwowania planu zajęć. Czynimy starania, by mimo niepewnej sytuacji, nasze zajęcia odbywały się bez zbędnych zmian i komplikacji.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen