W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2008 rozegrał już wszystkie spotkania rundy jesiennej w ramach rozgrywek III ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii Młodzika D1.

Zakończyliśmy zmagania na 2. miejscu w tabeli notując 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Chwilami, jak to mówią, apetyty były większe, ale trzeba uznać końcowe rozstrzygnięcia za sprawiedliwe. Patrząc przez pryzmat tego, co prezentowaliśmy na boiskach, ocenić można zakończoną rundę za umiarkowanie udaną.

Trudno jednoznacznie wskazać nasze najlepsze i najsłabsze mecze, ponieważ w wielu mieliśmy różne okresy gry. Na wyróżnienie zasługują mecze na wyjeździe z Avią Kamionki i Akademią Kreatywnego Futbolu oraz na naszym boisku z UKS Śrem. W gorszej dyspozycji byliśmy rywalizując na wyjazdach w Śremie oraz na Golęcinie z AP Talenty. W całej rundzie notowaliśmy wzloty i upadki, okresy bardzo dobrej gry i nieco gorszej. W wielu meczach pokazywaliśmy efektowną zespołową grę, gdzie gołym okiem było widać efekty naszych treningów. Były również spotkania, gdy to przeciwnik wykorzystywał nasze słabości i studził optymizm. Pokazało nam to jak wiele pracy jeszcze przed nami.

Chcemy wyciągnąć wnioski, poprawić pewne aspekty gry i z podniesioną głową przystąpić do zmagań na wiosnę, kładąc przede wszystkim nacisk na rozwój, a nie na wyniki same w sobie.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen