W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Ostatni mecz w tym roku za nami!

W niedzielę, 22 listopada, rozegraliśmy ostatnie tegoroczne spotkanie! Przeciwnikiem był nasz dobry znajomy, drugi zespół Złotych Złotkowo.

Mecz prowadzony był w niezłym tempie, od początku spotkania nasza drużyna narzuciła swój styl gry, stwarzając sobie sporo okazji do zdobycia gola. Już na początku ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Tomek Depa wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Chwilę później ten sam zawodnik strzelił swoją drugą bramkę po ładnej akcji Bartosza Augustyniaka i Daniela Grześkowiaka, który wyłożył Depie piłkę na 12 metr, a temu nie pozostało nic innego jak strzelić obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Przed przerwą Złoci wykorzystali moment braku koncentracji naszej defensywy, która sprokurowała rzut karny, po którym kontaktową bramkę zdobyli gospodarze.

Po przerwie Złoci zrobili szereg zmian, co wpłynęło bardzo korzystnie na ich grę. W 10 minut odrobili straty z nawiązką i wyszli na prowadzenie 3:2. Nasza drużyna nie potrafiła odnaleźć sposobu by zachować spokój na boisku, przez co gra była rwana, brzydka dla oka, a przede wszystkim mało skuteczna. W 60. minucie soczystym uderzeniem z 30. metrów popisał się Michał Rogalski, ale piłka po ręce bramkarza trafiła w poprzeczkę. Chwilę później doskonałą sytuację po rzucie rożnym miał Adrian Chaliman, ale niestety przestrzelił. W 81. minucie w końcu udało się nam wyrównać, a bramkę zdobył nie kto inny jak Tomasz Depa. Do końca meczu, wynik już się nie zmienił i ostatni mecz w tym roku remisujemy 3:3.

Oczywiście sparingi rządzą się swoimi prawami, nie wynik był najważniejszy w tym spotkaniu. Cieszy postawa kilku zawodników, którzy w ligowych rozgrywkach rozegrali mniej minut, a potwierdzają swoje aspiracje do walki o skład i pomoc w awansie do A-klasy.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen