W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Drużyna młodzika młodszego ma za sobą wartościowy sparing. W minioną sobotę, na boisku w Komornikach, zmierzyliśmy się z zespołami UKS Talent Poznań oraz LKS Wielkopolska Komorniki.

Rywalizowaliśmy systemem ligowym, każdy zespół zagrał z każdym czterdziestominutowy mecz. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z gospodarzami. Zaprezentowaliśmy z dobrej strony. Nasza gra była dojrzała. Widać, że z każdym tygodniem coraz lepiej czujemy się na dużym boisku pod względem organizacyjnym i taktycznym. Zdobyliśmy trzy gole. Przeciwnikowi nie udało się pokonać naszego bramkarza. Dwa gole strzelili dla naszego zespołu Mateusz Piotrowski, jedno trafienie zanotował Jakub Figaszewski.

W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z UKS Talent Poznań. Przeciwnik zagrał agresywniej w odbiorze, czym utrudnił nam wyprowadzenie ataków. Niestety, jedna z takich akcji zakończyła się stratą piłki i golem dla przeciwnika. O wyrównanie walczyliśmy do końca. Opłaciło się. W ostatniej akcji meczu, po rzucie rożnym, piłkę do bramki przeciwnika wbił nasz bramkarz, Marsell Szymczak. Spotkanie zakończyło się remisem.

Biorąc pod uwagę spotkanie pomiędzy UKS Talent Poznań oraz LKS Wielkopolska Komorniki, gdzie padł wynik 3:1, nasz zespół okazał się tego dnia najlepszy. Cieszy nasza postawa, choć z pewnością przed drużyną jeszcze sporo pracy. Powodzenia!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen