W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


KS Arka Kiekrz - KS Koziołek Poznań

24 października w Kiekrzu rozegraliśmy bardzo ważny mecz z tamtejszą Arką.

Od początku wiedzieliśmy, że będzie to trudny przeciwnik. Rywal to weteran rozgrywek A i B-klasowych, który walczy na tych frontach od paru ładnych lat. Mecz rozpoczął się od długiego podania zawodników Arki, ku zaskoczeniu naszych obrońców do piłki dopadł zawodnik żółto-niebieskich i pokonał w sytuacji 1 na 1 naszego bramkarza. 1. minuta i wynik 1:0 dla gospodarzy. Na szczęście ten zimny prysznic podziałał motywująco i już w 4. minucie wyrównał Adrian Chaliman, po pięknym prostopadłym podaniu Tomka Depy. W 7. minucie skutecznym strzałem z powietrza Adrian Chaliman wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W 29. minucie po błędzie naszej defensywy wyrównał napastnik gospodarzy. Niezwykle emocjonująca pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2, choć trzeba przyznać, że oba zespoły mogły wyjść na prowadzenie.

W drugiej połowie to gospodarze prowadzili grę, raz po raz nadziewając się na groźne kontry naszego zespołu. Tak też było w 66. minucie, kiedy to doskonałą akcją indywidualną popisał się Kuba Rudziński, minął 3 zawodników, wpadł w pole karne, gdzie został sfaulowany przez obrońcę Arki Kiekrz. Rzut karny na bramkę zamienił Daniel Grześkowiak. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i nasza drużyna zanotowała czwarte z rzędu zwycięstwo.

Rundę jesienną kończymy na drugim miejscu. Czeka nas teraz długa przerwa od rozgrywek ligowych, którą musimy wykorzystać na jak najlepsze przygotowanie do rundy rewanżowej.

Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen