KS Koziołek Poznań - KS Pluton Przeźmierowo - galeria zdjęć
UKS Złoci Zlotkowo - KS Koziołek Poznań

Seniorzy na szóstkę!

Za nami 8. oraz 9. kolejka "Serie B", w których nasz zespół zmierzył się kolejno z Plutonem Przeźmierowo oraz drugim zespołem Złotych Złotkowo.

4 października na boisku przy ul. Gdańskiej gościliśmy outsidera rozgrywek, Pluton Przeźmierowo. Młody zespół debiutujący w rozgrywkach B-klasowych nie mógł liczyć na taryfę ulgową tym bardziej, że trenerzy Garcon oraz Lisowski desygnowali na boisko zawodników, którzy do tej pory grali mniej w meczach ligowych, a którzy bardzo chcieli udowodnić swoją przydatność do zespołu. Mecz zakończył się wynikiem aż osiem do zera, a do siatki trafiali: Daniel Grześkowiak, Daniel Jasiak, Mikołaj Baraniak, Hubert Gulczyński, Hubert Eliński oraz dwukrotnie Artur Rybak.

Tydzień później pojechaliśmy do Złotkowa na mecz z drugim zespołem Złotych. Idealnie przygotowane boisko, dobra pogoda, przeciwnik, który chciał grać w piłkę oraz olbrzymia mobilizacja po stronie naszej drużyny by w końcu wrócić z wyjazdu z 3 punktami, spowodowały, że obejrzeliśmy bardzo ciekawy mecz. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, często po kombinacyjnej grze. Dzięki temu do szatni schodziliśmy z dwubramkową zaliczką po bramkach Kuby Rudzińskiego oraz Wojtka Grześkowiaka z rzutu karnego (faul na Rudzińskim). W drugiej połowie to gospodarze przycisnęli, a nasz zespół starał się wyprowadzać groźne kontry. Jedna z nich zakończyła się bramką - premierowe trafienie zaliczył Jan Cieślak. Gospodarze trafili 2 razy do bramki Marka Witoszyńskiego, który w paru innych sytuacjach zachował się fantastycznie. Wynik końcowy - Złoci Złotkowo 2:3 Koziołek Poznań.

Przed nami mecz z Orłami Plewiska, który rozegramy w najbliższą sobotę o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!