Kolejne dwa mecze ligowe rozegrała drużyna Seniorów.

KS Koziołek Poznań - LZS Orlik Sepno
KS Okoń Sapowice - KS Koziołek Poznań - galeria zdjęć

W szóstej kolejce B-Klasy drużyna Koziołka Poznań mierzyła się z Orlikiem Sepno. Mecz od początku prowadzony był w wolnym tempie, sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo i do przerwy na tablicy wyników widniało 0:0. W przerwie w szatni gospodarzy padło sporo męskich słów, które zmotywowały nasz młody zespół do odmienienia swojej gry. Dużą rolę odegrali zmiennicy, między innymi Daniel Grześkowiak i Hubert Eliński. Ten pierwszy zdobył hattricka, a drugi dołożył bramkę i asystę. Na listę strzelców wpisali się również Artur Rybak oraz Wojciech Grześkowiak. Wygraliśmy pewnie 6:0 i w niezłych nastrojach przepracowaliśmy cały tydzień, by na koniec tygodnia pojechać do Skrzynek, gdzie swoje mecze rozgrywa Okoń Sapowice. Boisko, które tam zastaliśmy było w opłakanym stanie. Niestety na tym placu zdecydowanie lepiej radzili sobie gospodarze, którzy wykorzystali swoje sytuacje i zdobyli 3 bramki. Na pewno jako drużyna mogliśmy się lepiej zaprezentować i wykorzystać sytuacje, które stworzyliśmy, niestety, tak się nie stało i do domu wracaliśmy w mizernych nastrojach. Na ten moment do miejsc premiowanych awansem tracimy 4 oczka. Jeszcze nie wszystko stracone i na pewno podejmiemy rękawice w walce o awans do A-klasy. Cel? Grać o pełną pulę w każdym meczu.