W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2009 przebywał w dniach od 17 do 23 sierpnia na obozie w Wągrowcu. W zgrupowaniu udział wzięła cała drużyna młodzika młodszego KS Koziołek Poznań.

Dla zawodników w tym wieku jest to szczególnie ważny moment. Z boiska o rozmiarze orlika przenoszą się na skrócony o pole karne obiekt pełnowymiarowy. Temu też poświęcony był tegoroczny obóz. Codzienne treningi, odprawy oraz sparingi miały przygotować drużynę do startu w II lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie zmierzymy się z drużynami SPN Szamotuły, UKS Talent Poznań, LPFA Skoki oraz AP Oborniki.

Podczas obozu rozegraliśmy wg zasad młodzika dwa sparingi. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z drużyną KS Ursynów Warszawa, drugi z Nielbą Wągrowiec. W obu tych meczach obejmowaliśmy prowadzenie, momentami prezentowaliśmy bardzo dobrą piłkę. Niestety, bramki tracone w końcówkach meczów niweczyły nasz wysiłek.

Tydzień spędzony w Wągrowcu był także czasem integracji zespołu. Wolny czas spędzaliśmy na boisku do piłki plażowej, nad jeziorem. Obejrzeliśmy także mecze półfinałowe Ligi Mistrzów. Działo się sporo. Każdy wracał z pewnością do domu pełen pozytywnych wrażeń.

Przed nami runda jesienna. Ostatnia klubowa rywalizacja miała miejsce blisko rok temu. Każdy z nas czeka niecierpliwie na pierwsze mecze.

Obóz Najmłodszych - galeria zdjęćMarathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen