W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Od 10 do 16 sierpnia zespół trampkarza C2 KS Koziołek Poznań przebywał na obozie przygotowawczym w Wągrowcu. Do dyspozycji trenera było 21 zawodników.

Głównym celem obozu było przygotowanie motoryczne, taktyczne oraz integracja w zespole. Do grupy z poprzedniego sezonu dołączyło 4 nowych zawodników, co zwiększyło rywalizację w zespole. Już teraz można powiedzieć, że nowi zawodnicy będą stanowić o sile grupy. Codziennie odbywały się dwie jednostki treningowe, podczas których skupiliśmy się na poprawie motoryki oraz aspektów taktycznych oraz stałych fragmentów gry.

Oprócz ciężkiej pracy był czas na czynny wypoczynek, kajaki, rowerki wodne oraz pływanie i plażowanie. Mimo wysokich temperatur chłopcy zaprezentowali dużą chęć do pracy i przez cały okres obozu ciężko pracowali.

W trakcie zgrupowania rozegraliśmy 3 mecze kontrolne - z Nielbą Wągrowiec wygraliśmy 6:2, z Calcio Wągrowiec przegraliśmy 2:3, a z 2. zespołem Koziołka 2006 wygraliśmy 3:2.

Jestem przekonany, że praca wykonana podczas obozu przyniesie owoce w trakcie sezonu ligowego - podsumował wyjazd trener Paweł Bartecki.


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen