W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Od 3 do 9 sierpnia zespół Juniora Młodszego B2 przebywał na obozie szkoleniowym w Babimoście. W tym roku wyjazd ten miał szczególne znaczenie, ponieważ po raz pierwszy zespół przygotowywał się do gry w lidze wojewódzkiej.

Drużyna rozpoczęła przygotowania tydzień przed obozem, odbywając trzy jednostki treningowe i rozgrywając mecz kontrolny z zespołem MKS Przemysław. W spotkaniu tym wygraliśmy 3:1.

Na obozie pracowaliśmy bardzo solidnie, odbywając dwie, a czasami trzy jednostki treningowe dziennie. Pracowaliśmy głównie nad budowaniem wytrzymałości tlenowej zarówno w działaniach indywidualnych zawodnika, jak i w działaniach grupowych i zespołowych. Sporo czasu poświęciliśmy na małe gry i gry zadaniowe, w których przede wszystkim pracowaliśmy nad przyspieszeniem gry zespołu. Mieliśmy również możliwość kształtowania siły i sprawności ogólnej na dobrze wyposażonej siłowni. Był także czas na wspólną integrację podczas gry w "Mafię" i siatkówkę plażową oraz czas na aktywny wypoczynek na rowerach i nad jeziorem. Podczas obozu rozegraliśmy dwa mecze kontrolne. Najpierw udaliśmy się do Wolsztyna, gdzie wygraliśmy z miejscowym Gromem 8:2, natomiast na zakończenie wyjazdu pokonaliśmy 6:1 zespół Orkana Chorzemin, w którym występowali również zawodnicy Juniora Starszego. W sparingach pracowaliśmy przede wszystkim nad nowym ustawieniem zespołu oraz fazami gry.

Przygotowania do nowego sezonu są dużym wyzwaniem dla zawodników i trenera, ponieważ zespół zadebiutuje w silnej grupie ligi wojewódzkiej. Według trenera Marcina w zespole drzemie duży potencjał, który mamy nadzieję zostanie wykorzystany, dzięki ciężkiej, solidnej pracy podczas treningów.

Rozgrywki ligowe zainaugurujemy w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia w spotkaniu wyjazdowym z SPN Szamotuły. Trzymajcie kciuki!


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen