W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W niedzielę, 16 sierpnia, nasza drużyna seniorów rozegrała pierwszy mecz o punkty w "Serie B". Rywalem był również debiutujący w seniorskich rozgrywkach AP Dębiec.

W pierwszych 30 minutach gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna z drużyn nie chciała się odkryć. Wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić nasi zawodnicy i raz za razem nękali przeciwników atakami skrzydłami. 39. minuta przyniosła premierowe trafienie dla naszego Klubu, a inaugurującą bramkę zdobył nasz środkowy obrońca Konrad Olesik, który wykorzystał perfekcyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego Artura Rybaka. Druga połowa to z naszej strony dobra organizacja w grze obronnej oraz wyprowadzanie szybkich ataków po odbiorze piłki w strefie środkowej boiska. Niestety, brakowało dokładności przy ostatnim podaniu, by podwyższyć wynik i mówiąc kolokwialnie "zabić" mecz, przez co emocje udzielały się obu zespołom, co powodowało niepotrzebne ostre wejścia i dyskusje z arbitrem.

Warto zaznaczyć, że w pierwszej jedenastce, trener Garcon wystawił aż 8 młodzieżowców, w tym 6 wychowanków naszego klubu. Zawodnicy pokazali charakter i nie dawali się sprowokować rywalom. Drużynie AP Dębiec życzymy powodzenia! A już w najbliższą sobotę zmierzymy się z drugim zespołem Stelli Luboń. Powodzenia!Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen