W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Od kilku miesięcy czekaliśmy na tak intensywny weekend jak ten najbliższy. Wszystkie nasze drużyny, od juniorów po skrzaty, będą miały bowiem okazję do rozegrania meczów sparingowych.

W sobotę od rana dwie ekipy juniorów młodszych wybiorą się do Środy Wielkopolskiej, gdzie zagrają z Polonią. Najpierw zmierzą się zespoły rocznika 2003, a po nich na boisko wyjdą zawodnicy rocznika 2004. Spotkania powinny stać na dobrym poziomie, bo rywalizować będą drużyny, które na co dzień grają w ligach wojewódzkich.

Zarówno trampkarze starsi z rocznika 2005, jak i młodsi z 2006 zmierzą się na boisku MOS ze Szkołą Futbolu Luboń. Dla ekip Koziołka są dobrze znani i wymagający rywale. Nie powinno zatem w obu spotkaniach zabraknąć emocji i goli.

Obie drużyny młodzików swoje mecze kontrolne rozpoczną w sobotę o 10.30. Podopieczni trenera Pawła z rocznika 2007 zagrają na obiekcie przy al. Armii Poznań z Trzynastką, a na Gdańskiej zespół trenera Marka podejmie Błękitnych Owińska. Tu także liczymy na dobre występy i sporo ciekawych akcji.

Drużyny trenera Łukasza z orlików starszych i młodszych zmierzą się z przeciwnikami idealnie pasującymi do ich kategorii. Zagrają bowiem z Orłami Komorniki oraz Orlikiem Poznań. Ekipa rocznika 2009 podejmie rywali o 9.00 na boisku MOS, a zespół rocznika 2010 o 12.00 na orliku na os. Piastowskim.

Również na os. Piastowskim swoich rywali podejmą drużyny żaków i skrzatów. Podopieczni trenera Marcina o 10.00 zagrają z Meblorzem Swarzędz, a najmłodsza ekipa trenera Arka o 13.00 zmierzy się w trójmeczu z Błękitnymi Owińska i LPFA Swarzędz.

Udanego weekendu!


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen