W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami ostatni miesiąc obecnego sezonu. Pod wieloma względami był to wyjątkowy czas dla wszystkich, nie tylko tych związanych ze sportem. Na szczęście wszystko powoli wraca do normy, a my działamy, by najbliższe tygodnie były dla naszych zawodników aktywne i owocne.

Już z początkiem czerwca w życie wchodzi kolejny etap odstępowania od obostrzeń związanych z wystąpieniem stanu epidemii. Dla nas to zielone światło do zwiększenia intensywności naszych treningów, gier oraz sparingów. Zależy nam, by te najbliższe tygodnie były dla naszych zawodników obfite w zajęcia, tym bardziej, że obiecywaliśmy to jeszcze przed powrotem na boiska.

Już w najbliższy weekend nasi zawodnicy poczują smak rywalizacji. Odbędą się, pierwszy raz na całym pełnowymiarowym boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, sparingi wewnętrzne. Zaczynamy jutro o godzinie 10:00.

Od poniedziałku będziemy też intensywniej trenować. Co najważniejsze, przestają obowiązywać poprzednie limity zawodników. Czekamy jeszcze na ostateczne potwierdzenie w postaci Rozporządzenia Rady Ministrów. Zakładamy jednak, że zespoły od rocznika 2003 do 2010 trenować na boisku będą trzy razy w tygodniu. Tradycyjnie zachęcamy do odświeżania planu zajęć.

Kolejne trzy weekendy to już okazja do pierwszych od marca spotkań z innymi zespołami. Każda z naszych drużyn zagra kilka sparingów, w tym minimum jeden wyjazdowy. Większość tych meczów odbędzie się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Zakładamy też, że kontynuować będziemy pomysł z treningami biegowymi dla starszych drużyn. Kilkukrotnie spotkamy się także z naszymi bramkarzami. Jednym słowem, będzie niezwykle aktywnie!

Wszystkich nas cieszy powrót do aktywności fizycznej, ale nadal przypominamy o przestrzeganiu norm sanitarnych i wytycznych Ministerstwa Zdrowia. Niech to będzie fantastyczny i aktywny miesiąc. Pamiętajmy jednak, że zdrowie jest najważniejsze.


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen