W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend, pierwszy raz od kilku tygodni, pojawiła się pozytywna informacja dotycząca uprawiania sportu. Możemy powrócić na boiska! Zgodnie z decyzją Minister Sportu, korzystanie z obiektów na otwartej przestrzeni będzie dozwolone już od najbliższego poniedziałku 4 maja. Jest to zapewne doskonała informacja dla wszystkich zawodników, rodziców oraz trenerów KS Koziołek Poznań. Piłka nożna jest przecież dla nas nieodłącznym elementem życia codziennego.

Już wczoraj rozpoczęliśmy pracę nad grafikiem na najbliższe dwa tygodnie. Do dnia 17 maja w każdym z naszych treningów może wziąć udział maksymalnie 6 zawodników. Wtedy też planowane jest kolejne rozluźnianie obostrzeń. Zakładamy, że trenować będziemy dwa razy w tygodniu. Liczymy, że grafik na te dwa tygodnie gotowy będzie najpóźniej w sobotę. Zachęcamy do obserwowania komunikatów.

Mamy nadzieję, że do zajęć wrócą wszyscy zawodnicy. Obecne regulacje, jak i znoszenie obostrzeń, przekonują, że sytuacja w naszym kraju jest pod kontrolą. Gdyby było inaczej, prosimy o taką informację. Rozpoczęliśmy dzielić nasze zespoły na grupy. Szczegóły podane zostaną wraz z grafikiem.

Przy okazji, prosimy nie wpłacać zaliczki na letnie obozy szkoleniowe. Nie zakładamy ich odwołania, ale tak długo jak nie mamy potwierdzenia, że będzie możliwa ich organizacja, te wpłaty nie są potrzebne. Przy okazji raz jeszcze dziękujemy za składki w kwietniu. Dzięki tym wpłatom, udało nam się pokryć wszystkie stałe koszty oraz wynagrodzenia naszych trenerów.

Pierwsze decyzje Ministerstwa Sportu napawają optymizmem. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie możemy się już doczekać, by wybiec na boiska. Zaczynamy już w najbliższy poniedziałek!


Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen