W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Podsumowując okres zimowy można powiedzieć, że solidnie go przepracowaliśmy, choć obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju przerwała nam ostatnią część przygotowań do rundy wiosennej.

Cały okres trenowaliśmy na otwartych boiskach, mieliśmy kilka zajęć na cykloergometrach w klubie CityZen, rozegraliśmy jeden turniej halowy w Kurniku, odbyliśmy obóz dochodzeniowy i mieliśmy kilka wyjść integracyjnych.

Niewątpliwym plusem okresu była liczba rozegranych sparingów. Można powiedzieć, że graliśmy jeden mecz na tydzień i już teraz byliśmy w rytmie meczowym. Pracowaliśmy przede wszystkim nad umiejętnościami technicznymi oraz motoryką. Chłopcy wykonali wielką pracę i z optymizmem można było patrzeć na rundę wiosenną. Kilku chłopców brało udział w sparingach rocznika 2006, co na pewno wpłynie na ich pewność siebie w poczynaniach na boisku. Nie udało się rozegrać dwóch gier kontrolnych. Wierzę w zespół, wierzę w chłopaków i wierzę, że możemy powalczyć z każdym. Mamy wyrównany zespół i każdy może odegrać swoją rolę w trakcie sezonu. Mam nadzieję, że dojdzie do tego, że będziemy mogli wyjść na boiska i cieszyć się tym co najbardziej kochamy.

Gry kontrolne:

Suchary Suchy Las 2007 - 0:7,
Suchary Suchy Las 2008 - 6:2,
Turniej halowy w Kurniku - 2 i 8 miejsce,
Warta Międzychód 2:2 i 1:0,
Avia Kamionki 1:5,
Koziołek Poznań 2006 0:2,
APR 2008 1:4,
Gavia Choszczno 3:2,
SF Luboń 6:2,
SPN Szamotuły 2:0.Marathon InternationalUrząd Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen