W pierwszych latach przygody z piłk± nożn±, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Okres przygotowawczy w wykonaniu Trampkarzy Starszych zakończył się, jak w przypadku wszystkich zespołów, dwa tygodnie szybciej niż planowali¶my.

W tym czasie zaliczyli¶my treningi głównie na boiskach otwartych, ale też potrenowali¶my w siłowni, pobiegali¶my nad Malt±, a także spotykali¶my się w centrum CityZen na zajęciach na cykloergometrach. W drugim tygodniu ferii na naszych obiektach zaliczyli¶my tygodniowy obóz dochodzeniowy. Zagrali¶my też sporo ciekawych sparingów, głównie z zespołami z lig wojewódzkich - Progres Gorzów Wielkopolski, Mieszko Gniezno, Górnik Konin, a nawet udało się zagrać z zespołem z Berlina w trakcie rozgrywanego w Gorzowie trójmeczu. W tych spotkaniach radzili¶my sobie różnie, ale mimo wszystko były to dobre lekcje i było też sporo dobrych momentów w naszej grze na tle wyżej notowanych rywali. Daje to nadzieję na udan± rundę wiosenn±, któr± wstępnie mieli¶my zacz±ć mocnym akcentem, bo już w pierwszych trzech kolejkach zmierzymy się z ,,s±siadami" z ligowej tabeli: SF Luboń, UKS ¦rem i AP Reissa Konin. Czy będziemy mieli okazję do weryfikacji swoich wiosennych celów już na przełomie marca i kwietnia to okaże się w najbliższych dniach. W grach kontrolnych zmierzyli¶my się także Liderem Swarzędz i Przemysławem Poznań, od których okazali¶my się lepsi. Niestety, z wiadomych przyczyn nie doszły do skutku spotkania z TPS Winogrady, AS Czempiń i Sucharami Suchy Las.

Plusem tego okresu na pewno jest powrót po kontuzji kilku zawodników - Franka Dury , Jakuba Pawlaka, Mateusza Urbańskiego i Dawida Sangowskiego. W okresie zimowym dobr± dyspozycję pokazali Maks Chomicz, Janek Radecki czy Igor Ku¶nierczyk i to wła¶nie ofensywa powinna być naszym motorem na wiosnę. W tabeli zajmujemy 5. pozycję, ale naszym celem jest gra o ,,pudło". Kluczem będzie jednak dobry start w rozgrywkach, na który czekamy z niecierpliwo¶ci±.Marathon InternationalUrz±d Miasta Poznania PoznańJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen