W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2009 KS Koziołek Poznań ma za sobą turniej piłkarski orlika starszego Piast Cup 2020. Impreza odbyła się w minioną niedzielę w Swarzędzu.

W imprezie udział wzięło 10 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Nasz zespół rozpoczął turniej od porażek z drużynami Lecha Poznań FA oraz Akademii Reissa. W meczu z FA Ostrów Wielkopolski mieliśmy dużą przewagę. Niestety, strzeliliśmy tylko jedną bramkę, a przeciwnik wyrównał stan spotkania uderzeniem z rzutu wolnego. W ostatnim meczu zdobyliśmy komplet punktów z UKS Talent Poznań, co dało nam ostatecznie rywalizację w meczu o miejsce 7. Warto dodać, że gdyby w pierwszej fazie udało nam się zdobyć jedną bramkę więcej, zagralibyśmy o wyższe lokaty.

W ostatnim meczu wygraliśmy z Meblorzem Swarzędz. Trzy gole w tym turnieju, dla naszego zespołu, zdobył Dennis Dudek, dwa Jan Młynikowski, a po jednym trafieniu zanotowali Kuba Figaszewski i Alex Ziółkowski.

Przed nami kolejne wyzwania. Już za dwa tygodnie pojedziemy na turniej piłkarski, organizowany przez zespół Gwiazdy Bydgoszcz, by za miesiąc rozegrać pierwsze mecze w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen